Klacht: Mediamarkt, ze zijn wel zeker gek

MtotZ op 21 maart 2013 over MediaMarkt in de categorie Electronica Winkels - ketens

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf MediaMarkt
Status Open
Datum 21 maart 2013

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Dinsdagmiddag besloot ik een Acer Aspire M3985 te kopen bij de Mediamarkt webshop. Ik hoorde goede dingen van deze winkel, maar ik kwam er al snel achter dat het helemaal geen goed bedrijf was.
Toen ik de computer bestelde, stond er bij: “Voor 10 uur besteld, morgen in huis”. Ik stond mij al te verheugen op mijn nieuwe computer en had alles al voorbereid op zijn komst.
Ik was daarom ook verbaasd toen ik mijn computer niet ontving. Natuurlijk kan het voorkomen dat de bestelling vertraging oploopt. Ik verwachte dan echter wel dat ik daarvan op de hoogte word gehouden maar ik had geen mail of telefoontje ontvangen.
Vandaag (donderdag) kreeg ik ook mijn computer niet. Nu begon ik wel geïrriteerd te worden. Geen bericht van Mediamarkt, mijn bestellingsstatus was niet veranderd, helemaal niks.
Ik besloot Mediamarkt te bellen. Ik kreeg al snel een telefoniste aan de lijn (wat gelukkig snel ging en ze was erg hulpvaardig). na het doorgeven van mijn bestelnummer kwam ik er al snel achter waar mijn computer bleef: de webshop had mijn order niet aan het magazijn doorgegeven. Ondertussen waren de PCs allemaal uitverkocht!
Er is mij beloofd dat ik binnen 5 werkdagen mijn geld terug krijg, maar dit is ook nog te bezien.
Om nog een kers op de taart te doen: nadat ik mijn bestelling heb afgezegd hebben ze de computer van de site gehaald. Hij is niet meer te vinden tussen de zoekopties.

Gewenste Oplossing:

Mijn geld teruggestort krijgen op mijn rekening. ik hoef geen korting van de winkel, want ik ga sowieso niks meer bij deze winkel kopen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over MediaMarkt

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over MediaMarkt nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM