geen saus
Klacht van ambervink op 10 november 2014 over McDonalds in de categorie Fastfood ketens
ik heb nu al 3 keer bij de mac drive geen saus bij mn patat en kipnuggets gehad en ik moest pas 25 minuten wachten op één hamburger. Lees meer
Bij McDonalds zijn 30 klachten ingediend op Klacht.nl. De gemiddelde beoordeling is 1.3/10. Dien een klacht in over McDonalds.
Wie heeft er niet wel eens een frietje, cheeseburger of Mc Flurry bij McDonalds gegeten? McDonalds is een fastfood keten met meer dan 230 restaurants in... Lees meer >
McDonalds is een bedrijf actief in de categorie Fastfood ketens. Op Klacht.nl zijn in totaal 4331 klachten gemeld over McDonalds. Hiervan zijn er 0 opgelost (0%). Consumenten kunnen via Klacht.nl hun ervaring met McDonalds delen.
De meest voorkomende klachten over McDonalds gaan over: bestelling, eten, koud, service, betaald. Op basis van de 4331 ingediende klachten zien we een patroon in de soort problemen die consumenten ervaren. Het oplossingspercentage van McDonalds is 0%, wat lager is dan gemiddeld.
Stappenplan bij een klacht over McDonalds:
1. Neem eerst contact op met McDonalds — gebruik de klantenservice of het contactformulier op hun website. Bewaar altijd een referentienummer.
2. Documenteer alles — bewaar e-mails, screenshots, facturen en andere relevante documenten.
3. Stel een duidelijke deadline — geef het bedrijf een redelijke termijn (bijv. 14 dagen) om te reageren.
4. Dien een klacht in op Klacht.nl — beschrijf duidelijk wat er is gebeurd, wat u al heeft geprobeerd, en wat u verwacht als oplossing.
5. Escaleer indien nodig — als het bedrijf niet reageert, overweeg dan de Geschillencommissie, het Juridisch Loket (gratis advies), of de kantonrechter.
Tip: een gedetailleerde, feitelijke klacht met bewijs wordt sneller en beter opgelost dan een emotionele tekst.
Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u altijd eerst de interne klachtenprocedure van het bedrijf doorlopen. Komt u er niet uit? Dan kunt u naar de Geschillencommissie, het Kifid, of de kantonrechter. De ACM en ConsuWijzer bieden gratis informatie over uw rechten.
Neem contact op met McDonalds via hun officiële website.
U kunt een klacht over McDonalds indienen via Klacht.nl. Ga naar de klachtenpagina, beschrijf uw probleem en uw klacht wordt direct zichtbaar voor McDonalds.
Op Klacht.nl zijn in totaal 4.331 klachten over McDonalds ingediend, waarvan 30 in het afgelopen jaar. De meest voorkomende klachten gaan over Fastfood ketens, klachtmelden.
Van de klachten over McDonalds wordt 0% opgelost. Er is ruimte voor verbetering. In totaal zijn 15 van de 4.331 klachten opgelost.
De meest voorkomende klachten over McDonalds gaan over Beschadigd product of pakket van McDonalds, Klantenservice problemen met McDonalds, Retour en terugbetaling problemen met McDonalds. Bekijk alle McDonalds klachten per onderwerp op de bedrijfspagina.
U kunt contact opnemen met McDonalds door een klacht in te dienen via Klacht.nl. Veel bedrijven reageren sneller op openbare klachten dan via de reguliere klantenservice.
Als consument heeft u recht op een deugdelijk product of dienst. Reageert McDonalds niet op uw klacht? Stuur een schriftelijke ingebrekestelling met een termijn van 14 dagen. U kunt ook een klacht indienen via Klacht.nl — openbare klachten krijgen vaak sneller een reactie.
Klacht van ambervink op 10 november 2014 over McDonalds in de categorie Fastfood ketens
ik heb nu al 3 keer bij de mac drive geen saus bij mn patat en kipnuggets gehad en ik moest pas 25 minuten wachten op één hamburger. Lees meer
Klacht van maykie1003 op 10 november 2014 over McDonalds in de categorie Fastfood ketens
Ik had al een aantal keer geprobeerd te pinnen , maar werd steeds afgebroken. toen is mij gevraagd om contant te betalen. Dit heb ik gedaan , maar nu is er alsnog het bedrag afgeschreven van mijn rekening, ik heb... Lees meer
Klacht van sharoon op 09 november 2014 over McDonalds in de categorie Fastfood ketens
dit is misschien nu al de vijfde keer dat mijn frietsaus vergeten word. vind ik heel erg slecht want ik verheug me iedere keer weer op de frietsaus. na 1 of 2 keer denk ik ach dat kan. maar na... Lees meer
Klacht van de walrus op 09 november 2014 over McDonalds in de categorie Fastfood ketens
Ik kwam rond 11.30 uur bij een MC Donalds vestiging en wilde graag een ontbijtje bestellen, tot mijn verbazing kreeg ik te horen van de counter medewerkster dat dit tot 11.00 uur mogelijk is. Ik vind dit misleidend zeker gezien... Lees meer
Klacht van [email protected] op 09 november 2014 over McDonalds in de categorie Fastfood ketens
Er is geen toillet aanwezig bij mc donalds scheveningen aan de boulevard voor gasten althans. Belachelijk. Lees meer
Klacht van Djanneman op 09 november 2014 over McDonalds in de categorie Fastfood ketens
Gisteren om 18.20 uur gegeten bij Mac Donalds Rotterdam Spaanse Polder. Frites , fritessaus, File o-Fish en een milkshake . Eten smaakte prima , maar enorm beroerd geworden in de loop van de avond . Overgeven en diarree. Heeft de... Lees meer
Klacht van Koentelg op 08 november 2014 over McDonalds in de categorie Fastfood ketens
Beste medewerker, Als ik ochtends koffie ga drinken in Arnhem locatie gelredome is het Veel te koud.. 15 graden. Met vriendelijke groet, Koen Telgenkamp. Lees meer
Klacht van Juliendokter op 07 november 2014 over McDonalds in de categorie Fastfood ketens
De friet was koud slap en niet lekker meer, ik had een medium friet maar volgens mij waren ze de helft vergeten in de stoppen. De hamburgers waren ook koud en er zat bijna tot geen saus op een droog... Lees meer
Klacht van nancy van dijk op 07 november 2014 over McDonalds in de categorie Fastfood ketens
wij zijn gisteren bij de mc in Spijkenisse geweest en het was al de zoveelste keer dat onze bestelling niet klopte en compleet was . onderweg naar huis kwamen wij erachter dat we twee bigmac miste en ipv 6 hamburgers plane... Lees meer
Klacht van Frank Smit op 05 november 2014 over McDonalds in de categorie Fastfood ketens
Hallo, Ik heb 20 minuten op mijn eten moeten wachten en het was ook nog koud. De patat was ook nog eens slap. Dit vindt ik niet kunnen want het heeft me toch een bult geld gekost. MVG Frank Smit Lees meer