Mijn Klacht:
Ik heb op 13 april mijn auto op marktplaats gezet, net onder het adviesprijs van marktplaats zelf. Tot op heden heb ik maar 1 reactie ontvangen welke te verwaarlozen is. Daarnaast is mijn advertentie nog geen 200 x gezien en maar liefst 5 x opgeslagen als favoriet.
Mijn doel was om hiervoor een gepaste oplossing te vinden, maar ene “stefan” in de chatservice heeft het verschrikkelijk goed verknald. Zeer respectloos en leest totaal niet wat ik typ. Komt vervolgens met een voorstel om mijn advertentie opnieuw bovenaan te zetten, maar geeft geen gehoor aan mijn woorden; namelijk, de advertentiedatum staat vast, dus dat opnieuw omhoog gooien heeft totaal geen meerwaarde meer. Ik wil simpelweg mijn geld terug, want 25 euro voor 200 views, 1 reactie en 5 favorieten gaat werkelijk nergens over! Belachelijk!
Stefan doet alsof ik een vervelende klant ben terwijl hij zelf heel laat en ijskoud/onmens reageert via de chat en sluit telkens de chat af. Zeer respectloos!!!!!
Gewenste Oplossing:
Ik wil gewoon mijn betaling terug, ik heb letterlijk gebakken lucht gekregen voor 25 euro


