Klacht: Onterechte beoordeling door koper met te laag bod

Harryz op 15 juni 2020 over Marktplaats in de categorie Websites - Advertenties

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 3.0/10 ★★☆☆☆
Status Open
Datum 15 juni 2020

Een verkoper op Marktplaats heeft een klacht ingediend over een onterechte beoordeling van een koper, die een bod van €40 deed op een fiets met een vraagprijs van €75. De verkoper stelt dat er slechts beperkte communicatie heeft plaatsgevonden en dat hij op een normale manier heeft gereageerd, zonder dat er een overeenkomst tot stand is gekomen. De beoordeling omvatte punten zoals beleefdheid en service, waar de verkoper het niet mee eens is.

Mijn Klacht:

Ik heb een fiets te koop aangeboden (bieden vanaf € 60)
Klant:
Hallo HZ, wat vraagt u er voor?
Klant na 20 minuten:
??

Mijn reactie:
€75,- vraagprijs of goed bod.

Klant:
Liggen wat uit mekaar dan. 40

Mijn reactie:
Hij mag voor €60 weg.
Dat is de uiterste prijs.

Klant:
Nee

Mijn reactie:
Dan niet.

Klant
Nee

Dit is alle communicatie die er is geweest tussen mijn en de klant. Hierna krijg ik ineens een melding dat ik een beoordeling heb ontvangen van deze klant
– beleefder communiceren
– geen product ontvangen
– afspraken nakomen
– betere prijs/kwaliteit
– betere service verlenen

Ik heb volgens mij op een normale manier gereageerd. Zeker gezien zijn ietwat dwingende manier van antwoord vragen na 20 minuten. Ook heb ik geen overeenkomst met deze heer. Dan is het toch logisch dat ik niets lever? Ik heb geen afspraken gemaakt, laat staan dat ik dit dan moet nakomen. De fiets is uiteindelijk verkocht voor € 65 aan een zeer tevreden klant. Die vond het een goede deal.

Gewenste Oplossing:

Ik zou graag zien dat deze beoordeling wordt weggenomen.
Het voelt zeer onrechtvaardig dat mijn naam zo geschaad wordt. Ik doe al jaren regelmatig zaken via Marktplaats en antwoord altijd netjes. Wanneer anderen nu kijken op mijn beoordelingen wekt dit de indruk dat ik niet integer ben! Ik snap wel dat het misschien maar 1 slechte recensie is maar het is gewoon onrechtvaardig.
Ik wil daarom dat Marktplaats hierin juist optreed en aangeeft dat de recensie op zijn minst herzien wordt.

Beoordeling 3/10 star-2 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Marktplaats

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Marktplaats nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Harryz
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM