Klacht: Nap logo niet zichtbaar bij geplaatste ad

Reinier Bosman op 04 april 2023 over Marktplaats in de categorie Websites - Advertenties

Marktplaats klantenservice

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
⏳ Wacht op reactie
Status Open
Datum 4 april 2023

Een gebruiker van Marktplaats ervaart problemen met het ontbreken van NAP-logo's bij advertenties voor Nederlandse auto's, ondanks eerdere plaatsingen waarbij deze logo's wel zichtbaar waren. Na contact met de klantenservice, die de chat abrupt afsluit bij trage reacties, werden de advertenties verwijderd en het geld teruggestort, maar het probleem met de NAP-logo's blijft bestaan, zelfs na het opnieuw plaatsen van de advertenties via een pc.

Mijn Klacht:

Nederlandse auto’s met originele km stand maar toch plaatst marktplaats opeens geen nap logo’s bij de autos. 1 van de auto’s stond een paar maanden terug ook online en toen stond er wel een nap logo bij.
29 euro betalen voor een ad waar de nap logo’s ontbreken. Klantenservice sluit de chat af als je niet binnen 10 seconde reageert. Gisteren hebben ze de ads verwijderd geld netjes terug gestort met de boodschap. Advertenties opnieuw plaatsen maar dan op de pc ipv mobiel. Resultaat: nog steeds geen nap logo’s.

Los dit op!

Gewenste Oplossing:

Nap logo’s plaatsen. En niet de schuld bij rdw neerleggen. De auto’s zijn origineel Nederlands met lage km stand!!!!!!

Ik betaal marktplaats immers voor de ads niet t rdw!!!!!!!! Neem jullie verantwoordelijkheid

💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM