Klacht: Goedkope verzending, 1 euro minder, 8 dagen al onderweg

R9955 op 15 november 2023 over Marktplaats in de categorie Websites - Advertenties

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Status Open
Datum 15 november 2023

Een klant heeft een klacht ingediend over een vertraagde verzending via Marktplaats, waarbij het pakket al acht dagen onderweg is. Ondanks de aantrekkelijke verzendkosten van 1 euro minder, ervaart de klant dat het pakket te laat arriveert en zelfs teruggestuurd dreigt te worden. Bovendien mag de klant pas na de 17e klagen over deze situatie.

Mijn Klacht:

De aanbieding si vast lucratief voor marktplaats, DHL en PostNL, maar de klanten krijgen hun pakket te laat, nu gaat ie zelfs weer terug, deze had er allang moeten zijn. De klant mag niet klagen tot de 17e.

Gewenste Oplossing:

Excuses aanbieden aan de klant en zijn verzendkosten retour.

Bericht van Robin van Klacht.nl

2 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Marktplaats

Bericht van Robin van Klacht.nl

2 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Marktplaats nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door R9955
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM