Klacht: Fraude weken gelden gemeld, maar doen helemaal niets

xmen013 op 13 mei 2021 over Marktplaats in de categorie Websites - Advertenties

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Status Open
Datum 13 mei 2021

Een gebruiker heeft weken geleden melding gemaakt van een gehackt account op Marktplaats, maar ervaart dat het bedrijf geen actie onderneemt. De klager is bezorgd over de gevolgen van de fraude en overweegt juridische stappen en het inschakelen van consumentenorganisaties.

Mijn Klacht:

Goedendag,

Ik heb u weken geleden aangegeven dat mijn account gehackt is…………………….helaas doet u daar helemaal niets mee en worden er mensen opgelicht op uw site terwijl dit lang geleden is gemeld. Ik ga er van uit dat u die mensen compenseert daar u mee werkt aan frauduleuze handelingen. Zal hiervan ook melding maken bij justitie en ook melden bij de diverse consumenten organisaties……………….

Gewenste Oplossing:

Compenseren slachtoffers ivm bewuste en moedwillige nalatigheid marktplaats

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Marktplaats

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Marktplaats nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door xmen013
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM