Klacht: Advertentie en account geblokkeerd

esveo op 11 maart 2025 over Marktplaats in de categorie Websites - Advertenties

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten

Mijn Klacht:

Enige tijd geleden is mijn account geblokkeerd (omdat men dacht dat ik andere praktijken uitvoerde/ oplichting op de site). Niks is minder waar moeder van 3 zoons die van der rommel probeert af te komen.Uit eindelijk is alles terug gedraaid, en werkte mijn account weer. Helemaal blij ik kon weer spullen aanbieden. Maar echter verdwenen mijn advertenties elke keer omdat er toch ergens een lock op mijn account zat. Inmiddels is mijn account wederom geblokkeerd.

Omdat ik dus geen criminele praktijken op marktplaats aanbiedt en niemand oplicht. Geprobeerd een account aan te maken op naam van mijn man zodat ik daar dingen kan gaan verkopen. Wat denk je ook geblokkeerd.

Als je aan marktplaats om hulp vraagt krijg je via de chat te horen je krijgt binnen 48 uur reactie. Op de mail word inmiddels ook niet meer gereageerd.

Gewenste Oplossing:

Account weer werkbaar maken. Voor zowel mijn man als mij. En anders de verificatie kosten terug storten.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 dagen geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Marktplaats

Reactie van de melder van de klacht esveo

3 dagen geleden - Belachelijk niet eens een reactie willen geven

Bericht van Robin van Klacht.nl

1 dag geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Marktplaats nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door esveo