Klacht: Account geblokkeerd.

JillJill op 15 april 2020 over Marktplaats in de categorie Websites - Advertenties

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Status Open
Datum 15 april 2020

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Gisteren werd uit het niets mijn account geblokkeerd. Ik heb via de chat getracht om deze te deblokkeren. Nu, een dag later, is het nog steeds niet anders. Ik zie op internet dat er een landelijke probleem is. Vervelende is ik mijn, betaalde advertentie, ook niet terug kan vinden. Dit betrof een auto en is waarschijnlijk verwijderd zonder opgaaf van reden. Ik was op het moment van blokkeren van mijn account in verre onderhandeling met een potentiële koper…..! En nu? Wordt mijn account gedeblokkeerd, ik heb geen idee. Maak er al wel 12 jaar gebruik van. Niet eerder beleefd en het is ook een onaangename ervaring!

Gewenste Oplossing:

Als mijn account wordt gedeblokkeerd en de advertenties worden teruggezet. Uiteraard wordt de duur van de advertentie met minsten een week verlengd en bovenaan gezet!!!

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Marktplaats

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Marktplaats nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door JillJill
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM