Klacht: Magnetron maaltijden van jumbo.

user-1281955 op 14 oktober 2018 over Jumbo in de categorie Supermarkten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 2.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Jumbo
Categorie Supermarkten
Status Open
Datum 14 oktober 2018

Een klant heeft op 29 september drie klachten ingediend bij Jumbo over hun magnetron maaltijden. Hij is ontevreden over de vermindering van de inhoud van de bami goreng van 350 gram naar 260 gram, wat hij te weinig vindt voor een volwassene. Daarnaast merkt hij op dat de spaghetti met balletjes en de doperwt met wortel en kipfilet in champignonsaus niet meer verkrijgbaar zijn in de winkel. Jumbo heeft gereageerd en aangegeven de feedback mee te nemen in de verdere ontwikkeling van hun producten.

Mijn Klacht:

29 september jl. 3 klachten ingediend bij Jumbo over de magnetron maaltijden, onlangs hebben ze de hoeveelheid inhoud van de bami goreng veranderd van 350 gram naar 260 gram. 260 gram is volgens mij een kinder maaltijdje en ik als volwassen man heb er dus lang niet genoeg aan.
Klacht 2 over de spaghetti met balletjes magnetron maaltijd dat het niet meer te koop is in de winkel.
Klacht 3 over de magnetron maaltijd doperwt met wortel en kipfilet in championsaus niet meer te koop is in de winkel.

De reactie hierop van Jumbo was oa: goed om te horen wat er gemist word in de winkel wij zullen dit meenemen in de doorontwikkeling met de leverancier.
We hebben uw klacht doorgestuurd naar Jumbo Zelhem, zei zullen uw klacht oplossen.
Afgelopen donderdag 11-10-18 weer bij Jumbo boodschappen wezen doen en zoals verwacht was er niks veranderd in de winkel wb. de magnetron maaltijden.

Gewenste Oplossing:

Als alleen staande die niet kan koken ben ik afhankelijk van de magnetron maaltijden en het zou fijn zijn dat het weer zo word zo als het was.

Beoordeling 2/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Jumbo

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Jumbo nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij producten met gebreken kunt u aanspraak maken op reparatie, vervanging of geld terug. De NVWA houdt toezicht op voedselveiligheid.

Bron: ConsuWijzer