Klacht: niet besteld pakje bezorgd

ciel1954 op 05 december 2016 over Luxstyle.nl in de categorie Internetshops - Kleding

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
⏳ Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Status Open
Datum 5 december 2016

Een consument heeft een ongewenst pakket ontvangen van Luxstyle.nl, ondanks dat er geen bestelling is geplaatst. De consument geeft aan geen overeenkomst te hebben en vreest dat het retourneren van het pakket problematisch zal zijn, verwijzend naar negatieve ervaringen van anderen met het bedrijf.

Mijn Klacht:

hoi ik ben via facebook op deze site terecht gekomen
en even rond gekeken en niks besteld of wat dan ook en ja hoor 2 dagen later lag er een pakje en of ik maar wil betalen
nou echt niet heb niets besteld en heb geen overeenkomst met hun
en als je het terug stuurt zullen zij er alles aan doen dat het niet is aan gekomen heb al veel gelezen en gehoord van die praktijken van hun
op lichting heet dat en vele mensen worden bedonderd niet te geloven !!

Gewenste Oplossing:

als ik niets meer van hun hoor ook niet over een betaling die ik moet doen
en op houden met die vele mails!!

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Reactie van de melder van de klacht

9 jaren geleden - waarom reageren jullie als klacht.nl niet je zou toch denken dat je een bericht zou krijgen vind ik slecht

💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij online aankopen heeft u altijd 14 dagen bedenktijd (herroepingsrecht). De webshop moet de aankoopprijs binnen 14 dagen na retour terugbetalen.

Bron: Europese Richtlijn Consumentenrechten