Klacht: Onterechte aanmaning van ruim 300 eur voor een bestelling die is geannuleerd!

Marloes Elshof op 19 november 2025 over Loberon GmbH in de categorie Meubelwinkels

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
⏳ Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 2.0/10 ★☆☆☆☆
Categorie Meubelwinkels
Status Open
Datum 19 november 2025

Een klant van Loberon GmbH heeft een onterechte aanmaning van meer dan 300 euro ontvangen voor een bestelling die op 30 september 2025 was geannuleerd. Ondanks de bevestiging van de annulering op 30 oktober 2025, ontving de klant op 18 november 2025 een aanmaning voor deze niet geleverde bestelling.

Mijn Klacht:

Op 30 sept 2025 hebben we een bestelling mbt 3 potten geannuleerd.

Op 30 oktober 2025 stuurt Loberon een mail met de bevestiging dat de bestelling inderdaad is geannuleerd en dat deze geblokkeerd had moeten worden.

Vandaag (18 nov 2025) ontvangen we ter zake van deze geannuleerde (en dus niet geleverde) bestelling een aanmaning!

Gewenste Oplossing:

Dat loberon aangeeft dat de aanmaning ten onrechte is verstuurd en dat zij stopt met het versturen van deze onterechte aanmaningen.

Beoordeling 2/10 star-1 (10)

Reactie van de melder van de klacht Marloes Elshof

10 maanden geleden - Loberon stuurt een aanmaning voor een bestelling die is geannuleerd. (En daarvoor 2x 3 potten geleverd die kapot waren en meteen weer werden teruggenomen.)

Reactie van de melder van de klacht Marloes Elshof

9 maanden geleden - Levering is geannuleerd op 30 sept 2025. Dit is op 30 okt 2025 door Loberon per mail bevestigd. De levering heeft dus nooit plaatsgevonden. Vervolgens stuurt Loberon op 25 november 2025 een aanmaning. Daarop heb ik diezelfde dag een mail gestuurd om uit te leggen dat de levering is geannuleerd (en ook door Loberon is bevestigd). Vandaag (3 december 2025) een 2e aanmaning ontvangen, waarin wordt gedreigd met een incassobureau en meteen heb ik weer per mail laten weten dat de bestelling is geannuleerd en per mail door Loberon is bevestigd. Loberon blijft dus doorgaan met het sturen van aanmaningen en incasso door een incassobureau voor een geannuleerde (en dus niet geleverde) bestelling!

Reactie van de melder van de klacht Marloes Elshof

9 maanden geleden - Tweede onterechte aanmaning en dreiging met incassobureau voor geannuleerde en niet geleverde bestelling!

💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM