Mijn Klacht:
Wat mankeert jullie Limango?
Willen jullie graag klanten ontevreden maken?
Alles van mijn (retour) zending ging mis!
De productomschrijving vd website was incorrect en de maatvoering idem.
Retourzending kon niet worden gedaan, omdat het moest worden aangemeld in mijn account. En er zat een fout in mijn account waardoor er geen bestelling in stond. Vervolgens meerdere mails gestuurd en uiteindelijk na een week nog niet verder gekomen.
Vervolgens zou ik de verzendkosten niet hoeven te betalen krijg ik later bericht dat ik ze wel moet betalen.
Terwijl ik al het werk voor de retourzending zelf heb moeten doen. Zie ik eruit alsof ik niks beters te doen heb en bij limango in dienst ben?
Limango doe jullie eigen werk laat de klant het niet doen!! Lekker goedkoop de klant het werk laten doen zeg! In 1 woord KANSLOOS! Hoe verwacht je dat klanten blijven kopen bij jullie op deze manier zeg?!
Gewenste Oplossing:
Nu meer dan alleen die retourzending verzendkosten vergoeden...

