Klacht: Opzeggen (nog niet geactiveerde) abonnement

STC op 18 juni 2012 over Lijbrandt in de categorie Vaste Telefonie

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Lijbrandt has resolved this complaint
Klacht opgelost op 18 juni 2012
Reactie van het bedrijf:

Geachte heer Maas, Hierbij bevestig ik u dat uw glasvezelabonnement wordt geannuleerd, hier zijn verder geen kosten aan verbonden. Mocht u in de komende periode alsnog worden gebeld voor een installatie / activatie afspraak dan kunt u deze afspraak weigeren....

Bedrijf Lijbrandt
Categorie Vaste Telefonie
Status Opgelost
Datum 18 juni 2012

Een klant van Lijbrandt diende een klacht in over onjuiste informatie van een vertegenwoordiger met betrekking tot de aansluiting op het glasvezelnetwerk. Na een periode van drie weken zonder aansluiting besloot de klant het abonnement op te zeggen, maar ontving onverwacht een brief waarin het abonnement werd bevestigd. De klant had inmiddels een abonnement bij een concurrent afgesloten, dat wel snel functioneerde.

Mijn Klacht:

Enige tijd geleden heb ik een klacht ingediend bij Lijbrandt. Het ging hierbij om onjuiste informatie door de vertegenwoordiger. Ik zou aangesloten worden in februari op het glasvezelnetwerk. Helaas was het toen niet gelukt. Ik heb Lijbrandt de kans gegeven om dit alsnog te realiseren (drie weken), maar dat is niet gebeurd. Ik heb aangegeven dat ik mijn abonnement wilde opzeggen als ik niet binnen de gestelde drie weken aangesloten zou worden op het glasvezelnetwerk. Ik ging er dus vanuit dat alles geregeld werd.

Totdat ik een week geleden ineens een brief kreeg van Lijbrandt dat mijn abonnement in zou gaan.

Hiermee ben ik niet akkoord, ik heb inmiddels, verondersteld dat alles geregeld zou zijn, een abonnement bij de concurrent afgesloten (die overigens binnen een week werkte!).

Saillant detail: Ik heb helemaal nooit ergens voor getekend (en mijn vriendin ook niet). Ook de servicedeskmedewerker van Lijbrandt zei dat hij geen handtekening kon vinden en dat het abonnement sowieso niet geldig is.

Ik heb al eerder een klacht gemeld bij klacht.nl maar kan deze niet vinden. Ik neem aan dat de webcare van Lijbrandt deze informatie wel kan vinden.

Gewenste Oplossing:

Beëindiging van \"afgesloten\" abonnement, per direct en zonder kosten, i.v.m. het niet nakomen van beloften.

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Lijbrandt in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Lijbrandt een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Lijbrandt

Heeft op 18 juni 2012 om 11:25 geantwoord

Geboden Oplossing:

Geachte heer Maas,

Hierbij bevestig ik u dat uw glasvezelabonnement wordt geannuleerd, hier zijn verder geen kosten aan verbonden.
Mocht u in de komende periode alsnog worden gebeld voor een installatie / activatie afspraak dan kunt u deze afspraak weigeren.

Onze excuses voor het ongemak.

Met vriendelijke groet,

Ruben Smith
Webcare Lijbrandt

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM