Klacht: Mevr, mijnheer

6006nv op 21 juli 2013 over Lijbrandt in de categorie Vaste Telefonie

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Lijbrandt has resolved this complaint
Klacht opgelost op 30 juli 2013
Reactie van het bedrijf:

Beste meneer, mevrouw Hendriks, Bedankt voor uw klacht. Wij hebben de klacht inmiddels telefonisch met u afgehandeld. Onze excuses voor het ongemak dat u door deze storing heeft ervaren wij hopen u nog lang en probleemloos diensten aan te bieden....

Bedrijf Lijbrandt
Categorie Vaste Telefonie
Status Opgelost
Datum 21 juli 2013

Een klant van Lijbrandt ervaart al zes weken problemen met hun glasvezelabonnement, waaronder een niet-functionerende telefoon, onbetrouwbare televisie en sporadisch werkend internet. Ondanks herhaaldelijk contact met de klantenservice, waaronder dure telefoongesprekken en onbeantwoorde e-mails, is er geen oplossing geboden en worden de rekeningen wel verstuurd.

Mijn Klacht:

Reeds 6 weken een slecht werkend glasvezelabonnement.
Telefoon doet het niet of een paar minuten.We moeten nu duur prepaid bellen en hopen dat we in de tussentijd geen hulpdiensten nodig hebben.
T.V. start niet of valt om de 5 min. uit.
Internet werkt af en toe.
Reeds vaak duur gebeld naar lijbrandt….geen oplossing, eerst waren het 5 weken landelijke storingen en de medewerkers zeiden ons niet te kunnen helpen.
Mailtjes worden niet beantwoord en afspraken over de netwerkbeheerder inschakelen niet opgevolgd.
Wel worden de rekeningen gestuurd.

Gewenste Oplossing:

Dat we ongestoord kunnen genieten van t.v. telefoon en internet.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Lijbrandt over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb Lijbrandt een herinnering gestuurd dat deze klacht nog niet in behandeling is genomen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Lijbrandt in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Lijbrandt een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - De melder van de klacht heeft zojuist de oplossing van Lijbrandt beoordeeld.

6006nv

Heeft op 30 juli 2013 om 15:17 geantwoord

We zijn met het voorstel akkoord gegaan voor een terugbetaling van 6 weken abonnementskosten.
Er werd gezegd dat pas nà het indienen van de klacht kan worden terugbetaald.
Achteraf heb ik hier een mailtje waarbij ik aangeef dat ik al langer klachten heb, maar dat liep niet via de klachtenlijn.
Maar we hebben geen zin om onze rechtsbijstand in te schakelen voor deze zaak.
We hebben ook een flink bedrag betaald aan pre-paid bellen met lijbrandt en al onze kennissen.
Maar akkoord is akkoord en we zullen er niet meer over zeuren.

Lijbrandt

Heeft op 30 juli 2013 om 15:45 geantwoord

Geboden Oplossing:

Beste meneer, mevrouw Hendriks,

Bedankt voor uw klacht. Wij hebben de klacht inmiddels telefonisch met u afgehandeld. Onze excuses voor het ongemak dat u door deze storing heeft ervaren wij hopen u nog lang en probleemloos diensten aan te bieden.

Met vriendelijke groet,
Fleur
Lijbrandt Webcare

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM