Klacht: Mijn bestelling duurt te lang

Mijn bestelling moet zsm komen op 12 april 2015 over Light in the box in de categorie Internetshops - Elektronica

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 12 april 2015
Reactie van het bedrijf:

op 1204 klant een e-mail gestuurd via onze klantenservice

Status Opgelost
Datum 12 april 2015

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Ik heb op 17-03-2015 mijn bestelling geplaatst, en op 22-03-2015 is ie opgestuurd tot nu toe heb ik nog steeds niks gehad !
Het is heel vervelend want zondag ga ik op vakantie voor een lange tijd.
Krijg wil ik weten of mijn bestelling voor zondag 12-04-2015 er is zo niet wil ik graag het bedrag terug gestort zien.

BESTELLING NUMMER: 1503171312274599

Gewenste Oplossing:

Als het voor zondag 12-04-2015 geleverd is, of mijn geld terug voor 12-04-2015.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Light in the box in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Light in the box een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Bericht van Light in the box

11 jaren geleden - Beste klant, Het doet ons plezier u te kunnen mededelen dat uw bestelling op 2015-03-22 is verzonden via China Post. Het referentienummer is CP0000026995824. Dit nummer is slechts een serienummer en kan niet worden gebruikt om uw zending online te volgen. Onze voordeligste verzendmethode ondersteunt geen trackingmogelijkheid. Het duurt meestal 10-20 werkdagen (14-28 dagen) voordat de zending aankomt. Neem echter zo spoedig mogelijk contact met ons op als u de bestelling nog niet hebt ontvangen op [2015-04-19]. Wij nemen voor u dan contact op met de koerier. Wij danken u voor uw begrip.Aarzel niet om contact met ons op te nemen als u nog meer vragen hebt. Met vriendelijke groet, William lightinthebox.co

Light in the box

Heeft op 12 april 2015 om 22:57 geantwoord

Geboden Oplossing:

op 1204 klant een e-mail gestuurd via onze klantenservice

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Elektronische producten moeten voldoen aan de redelijke levensverwachting. Een duur product dat na een jaar kapotgaat? U heeft recht op reparatie of vervanging, ook buiten de fabrieksgarantie.

Bron: Wettelijke garantie (conformiteitseis)