Klacht: Light in the box nog niet binnen 2.0

Lauravantzand op 25 januari 2015 over Light in the box in de categorie Internetshops - Elektronica

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 25 januari 2015
Reactie van het bedrijf:

Klant op 2501 een oplossing aangeboden.

Status Opgelost
Datum 25 januari 2015

Een klant heeft in januari een klacht ingediend bij Light in the Box over twee bestellingen die te laat waren. Na excuses voor de vertraging door de feestdagen ontving de klant één bestelling binnen een week, maar de tweede bestelling is nog steeds niet aangekomen, wat leidt tot onvrede en onzekerheid over de ontvangst.

Mijn Klacht:

Ik heb begin januari (6 januari een reactie ontvangen van lightinthebox) een klacht ingediend over 2 bestellingen van lightinthebox die te laat waren. Ik heb als reactie gekregen dat het vertraagd was door de feestdagen, er werden excuses aangeboden en het zou binnen een week binnenzijn. En jawel, binnen een week was bestelling 1 binnen. Ik heb echter mijn tweede bestelling nog stééds niet binnen gekregen! Dit vind ik erg spijtig en ik ben benieuwd of ik de bestelling ooit nog mag ontvangen?

Gewenste Oplossing:

Ik zou graag mijn bestelling alsnog (zsm) ontvangen want dit duurt nu wel erg lang.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Light in the box in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Light in the box een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Light in the box

Heeft op 25 januari 2015 om 20:09 geantwoord

Geboden Oplossing:

Klant op 2501 een oplossing aangeboden.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Elektronische producten moeten voldoen aan de redelijke levensverwachting. Een duur product dat na een jaar kapotgaat? U heeft recht op reparatie of vervanging, ook buiten de fabrieksgarantie.

Bron: Wettelijke garantie (conformiteitseis)