Klacht: douane kosten

nickely op 19 april 2015 over Light in the box in de categorie Internetshops - Elektronica

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 19 april 2015
Reactie van het bedrijf:

Met klant op 1904 via de klantenservice contact opgenomen en een oplossing aangeboden.

Status Opgelost
Datum 19 april 2015

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Ik heb een bestelling van 256 euro geplaatst en die hebben ZE verzonden met DHL nu zou ik nog eens 85 euro douane kosten moeten betalen.hiervan was ik niet op de hoogte toen ik mijn bestelling afrekende.

Gewenste Oplossing:

Enige tegemoetkoming of annuleren van mijn bestelling en mijn geld terug.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Light in the box in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Light in the box een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Bericht van Light in the box

11 jaren geleden - Beste klant, Onze excuses voor het probleem dat u hebt vermeld. Wij willen u erop wijzen dat de extra kosten die u aan de koerier heeft betaald de invoerrechten van uw pakket zijn. Over het algemeen brengt de douane invoerrechten en andere kosten op de ingevoerde artikelen in rekening volgens het douanebeleid. Ontvangers zijn verantwoordelijk voor alle extra kosten die komen kijken bij de douane-inklaring. LightInTheBox.com kan geen invloed uitoefenen over de douane rechten of invoerrechten en ontvangt hier niets van. Wij kunnen niet voorspellen wat er bij invoering (eventueel) aan kosten bij komt. Dit staat ook zo op onze website vermeld: http://www.lightinthebox.com/nl/knowledge-base/c1185/a2865.html LITB voegt geen belastingen, BTW, of andere verborgen kosten toe. U betaalt wat u op de checkout pagina ziet, namelijk het subtotaal van de artikelen plus de verzendkosten. In de EU is het normaal dat u belastingen op ingevoerde goederen betaald buiten de EU. Soms worden op goederen onder een bepaalde waarde, of uit bepaalde categorieën, geen belastingen geheven. Deze regels zijn verschillend per land. LightInTheBox bevindt zich in China. Wij zijn een Chinees bedrijf. Daarom wordt alles wat u bij ons koopt geïmporteerd en behandeld door de douane van uw land. Helaas is het onmogelijk voor ons om de regels, voorschriften, gewoonten, tradities, praktijken, schema's, systemen, papierwerk, codes, wetten of beslissingen van alle landen in kaart te brengen. Om deze reden kunnen we geen advies over de belastingen in uw land verstrekken.

Light in the box

Heeft op 19 april 2015 om 22:08 geantwoord

Geboden Oplossing:

Met klant op 1904 via de klantenservice contact opgenomen en een oplossing aangeboden.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Elektronische producten moeten voldoen aan de redelijke levensverwachting. Een duur product dat na een jaar kapotgaat? U heeft recht op reparatie of vervanging, ook buiten de fabrieksgarantie.

Bron: Wettelijke garantie (conformiteitseis)