Mijn Klacht:
Beste,
Op 25 november 2014 heb ik 3 jurkjes besteld via lightinthebox.com. Tot gisteren heb ik de bestelling nog niet ontvangen. Ik heb hierover klacht ingediend en er is een nette oplossing aangeboden.
Er is tevens meegedeeld dat als de bestelling toch nog aankomt ik deze gratis mag houden.
Vandaag, 15-01-2015 werd het pakketje toch nog aangeboden. Echter werd me gevraagd om € 19,95 douanekosten en BTW te betalen. Ik heb dit geweigerd en het pakketje is retour met de postbode gegaan. Ik vind het zeer vreemd dat de kosten nergens vermeld staan bij de bestelling van het pakket. Het was een onaangename verrassing voor mij.
Hoe kan dit? De postbode vermoedt dat het pakket toch nog een keer aangeboden zal worden. Wat is dan uw advies betreffende de BTW / douanekosten.
Ik hoor graag van u.
(P.S. Een vriendin heeft ongeveer dezelfde bestelling gedaan rond dezelfde tijd. Bij haar is het pakketje, ook iets verlaat, aangekomen zonder bijkomende kosten te betalen.)
Met vriendelijke groet,
Nadine Mathys
Gewenste Oplossing:
Ik zou het erg fijn vinden dat ik het pakketje toch nog aankrijg zonder BTW/ douanekosten.

