Klacht: artikelen retour, wet kopen op afstand

user-1095665 op 14 januari 2015 over Light in the box in de categorie Internetshops - Elektronica

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 14 januari 2015
Reactie van het bedrijf:

Deze klacht ist 8 keer gepost. Hetzij door de klant of door een systeem storing van klacht.nl Wij sluiten deze klacht. De eerste klacht is ondertussen in behandeling genomen.

Status Opgelost
Datum 14 januari 2015

Een klant heeft kleding besteld bij Light in the Box, maar is ontevreden over de kwaliteit en de maatvoering, die niet overeenkomen met de beschrijvingen op de website. Ondanks het verzoek om de artikelen kosteloos te retourneren volgens de wet op kopen op afstand, wordt de klant gevraagd om foto's te maken als bewijs, wat leidt tot frustratie over de afhandeling van de retourzending. De klacht is inmiddels opgelost.

Mijn Klacht:

Kleding besteld, kwaliteit is minder als opgegeven. Sweater is gewoon shirt enz. Maten komen niet overeen, scheelt 1tot 4 cm. Ik heb zelfs 1trui die 9 cm smaller is als opgegeven. Wil de artikelen kostenloos retour sturen zoals staat beschreven in de wet op kopen op afstand. ( zonder reden van opgaaf kostenloos retour binnen 14 dagen na ontvangst)
Heb netjes vermeld dat de maten niet overeenkomen met de maten in de advertentie. Moet foto’s maken omdat te bewijzen. Dan wordt weer gezegd dat ik te klein besteld heb en dus niks vergoed krijg . Als ik hun wijs op de wet kopen op afstand moet ik de kleding aantrekken en foto’s maken om te bewijzen dat de kleding te klein is. Volgens mij moeten hun leveren wat ze op de site zetten ook afwijkende maten is een afwijkende kwaliteit.
Nu ben ik weer bij het begin en mag de artikelen retour
sturen op eigen kosten en krijg niet alles vergoed.

Gewenste Oplossing:

Ik ben tevreden als ik alle artikelen kostenloos retour kan sturen en 100% vergoed krijg, zoals vermeld staat in de wet aankopen op afstand.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Light in the box in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Light in the box een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Light in the box

Heeft op 14 januari 2015 om 01:49 geantwoord

Geboden Oplossing:

Deze klacht ist 8 keer gepost. Hetzij door de klant of door een systeem storing van klacht.nl Wij sluiten deze klacht. De eerste klacht is ondertussen in behandeling genomen.

Bericht van Light in the box

11 jaren geleden - Deze klacht ist 8 keer gepost. Hetzij door de klant of door een systeem storing van klacht.nl Wij sluiten deze klacht. De eerste klacht is ondertussen in behandeling genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Elektronische producten moeten voldoen aan de redelijke levensverwachting. Een duur product dat na een jaar kapotgaat? U heeft recht op reparatie of vervanging, ook buiten de fabrieksgarantie.

Bron: Wettelijke garantie (conformiteitseis)