Klacht: LG Optimus L5 cashback

Inge0488 op 26 maart 2014 over LG in de categorie Electronica Merken

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf LG
Categorie Electronica Merken
Status Open
Datum 26 maart 2014

Een klant heeft in december 2013 een LG Optimus L5 gekocht met een cashback-aanbieding van €40. Ondanks het opsturen van de benodigde documenten en het opnieuw indienen via e-mail op verzoek van de klantenservice, heeft de klant nog steeds geen terugbetaling ontvangen.

Mijn Klacht:

Eind december 2013 een L5 Optimus gekocht, waar je €40,- van terug zou krijgen. Meteen netjes alle papieren opgestuurd maar die zijn nooit aangekomen zegt men. Toen (op verzoek van de klantenservice) alles gescand en gemaild. Dat is nu ruim een maand geleden en nog steeds geen €40,-

Gewenste Oplossing:

Als het geld op mijn rekening staat.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over LG

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over LG nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM