Klacht: LG Hi-Fi Plus

rubennn__ op 04 september 2016 over LG in de categorie Electronica Merken

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf LG
Categorie Electronica Merken
Status Open
Datum 4 september 2016

Een consument heeft de LG G5 aangeschaft vanwege een aanbieding waarbij een LG Hi-Fi Plus box werd aangeboden voor een aanbetaling van €50. Na ontvangst van het product is de consument teleurgesteld over de kwaliteit en functionaliteit, die niet overeenkomen met de verwachtingen die door de marketing zijn gewekt. De consument voelt zich opgelicht en vraagt zich af welke stappen hij kan ondernemen.

Mijn Klacht:

Zoekende naar een nieuwe telefoon, kwam ik uit op de LG G5, de beweegreden was daar, omdat ik er een box bij zou krijgen, met een aanbetaling van €50 (normaal 149.99).
De LG Hi-Fi Plus na een paar weken in huis gekregen, nu ben ik enorm teleurgesteld over het product, wat totaal niet aan mijn verwachting voldoet. Naar mijn mening is dit apparaat totaal niet wat er aangeboden zou worden. Wat een blamage. Enorm teleurgesteld in de marketing van dit apparaat en de uiteindelijke uitvoering hiervan.
Heb het idee dat ik gewoon opgelicht ben door LG, door mij 50 euro te laten betalen voor een apparaat waar de algemene gebruiker totaal geen profijt van heeft.

Nu vraag ik me af wat ik hiermee kan doen.

Met vriendelijke groet,

Ruben de Boer

Gewenste Oplossing:

Een compensatie van LG, LG Electronics is een professioneel genoeg bedrijf om hier een nette compensatie voor te verrichten.

💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM