Mijn Klacht:
Ik wil dat u mij graag per heden uit het systeem verwijdert. Het betreft mailadres [email protected]
Gewenste Oplossing:
Als ik geen berichten meer ontvang.
Geen naam. Ik heb geen betaalde diensten afgenomen. op 10 mei 2015 over lexamore.nl in de categorie Datingsites
Een gebruiker van lexamore.nl verzoekt om per direct uit het systeem verwijderd te worden en vraagt om opzegging van de toegestuurde berichten. Het opgegeven e-mailadres is [email protected].
Ik wil dat u mij graag per heden uit het systeem verwijdert. Het betreft mailadres [email protected]
Als ik geen berichten meer ontvang.
Bericht van Robin van Klacht.nl
11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over lexamore.nl
Bericht van Robin van Klacht.nl
11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over lexamore.nl nog niet in behandeling is genomen.
Tip van onze consumentenexpert
Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.
Bron: ConsuWijzer / ACM