Mijn Klacht:
Ik ben de afgelopen 3 maanden lid geweest van Lexamore. Ik heb uiteindelijk met 5 mensen een wat uitgebreidere mailwisseling gehad. Drie van de vijf bleken naar verloop van enige mailtjes oplichters te zijn (valse identiteit en foto’s, om geld vragen…). Ik kan Lexamore niet bereiken om mijn verhaal te doen en om deze oplichters van hun site te laten verwijderen. Na wat rondgooglen blijkt dat in ieder geval 1 van de 3 oplichters op verschillende “scam” sites bekend is met de foto’s die hij ook gebruikt op Lexamore. Lexamore controleert dit dus kennelijk niet? Ik voel me bekocht door mijn lidmaatschap van Lexamore (90 euro in drie maanden!). Ik heb de indruk dat er veel oplichters op de site staan en dat Lexamore niet of voldoende zorgvuldig de profielen controleert alvorens deze te plaatsen.
Gewenste Oplossing:
Ik wil dat lexamore garandeert dat zij alle fotos van nieuwe profielen controleert via alle in redelijkheid beschikbare kanalen op het internet (online dating scams sites, google pictures etc).
Ik wil dat de profiel van de oplichters die mij hebben geprobeerd op te lichten acuut verwijderd wordt op Lexamore.
Ik wil dat iedereen die via Lexamore door "mijn" drie oplichters benaderd is de afgelopen paar maanden, actief door Lexamore wordt geïnformeerd. Twee van de drie hebben namelijk hun profiel mogelijk zelf al verwijderd, maar zij hebben de correspondentie met hun slachtoffers vervolgd op een extern emailadres (yahoo of aol, want zo is ook mijn ervaring met hen).
Ik wil mijn geld terug. Mijn Lexamore ervaring heeft mij veel tijd en ellende gekost. Ik vind dat Lexamore onvoldoende heeft gedaan om mij hiervoor te beschermen.
Ik wil dat Lexamore eenvoudig bereikbaar is voor haar leden die bovengenoemde ervaringen willen rapporteren. Ik kan Lexamore niet bereiken!?!

