Klacht: Levering werd steeds uitgesteld

Yinith op 23 juni 2018 over Zalando in de categorie Online Warenhuizen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 3.0/10 ★★☆☆☆
Bedrijf Zalando
Categorie Online Warenhuizen
Status Open
Datum 23 juni 2018

Een klant heeft op 16 juni artikelen besteld bij Zalando, maar de levering vond pas op 22 juni plaats na twee uitstelmeldingen van PostNL. Ondanks contact met zowel PostNL als Zalando, waarin een onderzoek werd beloofd, blijft de klant ontevreden over de communicatie en het gebrek aan compensatie voor het ongemak.

Mijn Klacht:

Onlangs wat artikelen bestelt bij Zalando op 16-06 bestelt op 22-06 eindelijk gekregen. BIj PostNL werd de levering 2x uitgesteld waarop wij onnodig thuis gebleven zijn. Contact met Post NL leverde niks op. Contact met Zalando ook niet, zouden een onderzoek instellen. Weet nog steeds niet waarom dit gebeurt is. Gevraagd om compensatie, krijg ik niet.

Gewenste Oplossing:

Ik vind dat jullie dit soort klachten serieus en netjes moeten oplossen.

Beoordeling 3/10 star-2 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Zalando

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Zalando nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM