Klacht: Levering tuinschermen gamma

tugdriver op 07 mei 2021 over Gamma in de categorie Bouwmarkten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Gamma
Categorie Bouwmarkten
Status Open
Datum 7 mei 2021

Een klant heeft op 11 april een bestelling geplaatst bij Gamma voor tuinschermen, tuinpalen en afdeklatten, met een verwachte levering op 4 mei. Na meerdere wijzigingen in de leverdatum en lange wachttijden aan de telefoon, werd op 7 mei slechts een deel van de bestelling geleverd, terwijl de tuinschermen ontbraken. De klant uitte zijn onvrede over de slechte service en gaf de situatie een beoordeling van één ster.

Mijn Klacht:

Ik heb 11 april 6 tuinschermen, 6 tuinpalen en
6 afdeklatten besteld. Deze zouden op 4 mei bezorgd worden. 3 mei kreeg ik van de transporteur tel dat mijn bestelling op 6 mei ipv 4 mei bezorgd ging worden.
Na tel contact met de transporteur kreeg ik de mededeling dat er op 7 mei bezorgd ging worden.
Voor de zoveelste keer ruim 20 min aan de tel om contact te krijgen met de klantenservice toch weer alle afspraken en afgezegd, kreeg ik eindelijk mijn track en trace. 7 mei werden eindelijk mijn spullen geleverd, echter alleen 6 tuinpalen en 6 afdeklatten. De tuinschermen waren niet meegeleverd en staan waarschijnlijk nog bij de leverancier. Weer ruim 20 min aan de tel en maar weer wachten wanneer de tuinschermen eindelijk geleverd gaan worden.
Wat een slechte service , 1 ster is nog teveel.

Gewenste Oplossing:

Zo snel mogelijk mijn al betaalde tuinschermen leveren.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Gamma

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Gamma nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door tugdriver
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM