Mijn Klacht:
Ik heb in november een keuken gekocht. Ik was aanvankelijk zeer tevreden over de service. De leverdatum was vastgesteld op 3 januari, dat wilde ik graag zo, omdat het dan nog kerstvakantie is. Mijn broer en een vriend zouden die dag de oude keuken slopen en de nieuwe keuken gaan monteren (met uitloop naar 4 en 5 januari). Omdat zij in de bouw werken zijn zij vrij in de kerstvakantie. Na kerst ontving ik een brief van ikea dat de levering uitgesteld is naar 8 januari. Ook kan de keuken niet compleet geleverd worden, er ontbreken onderdelen die pas op 30 januari geleverd kunnen worden. Daarbij staat dat als ik de onderdeling eerder wil hebben, ik deze kan ophalen in VESTIGING. Punt. Geen plaatsnaam erbij.
a.s. Woensdag wordt de keuken dus geleverd. Ik heb met mijn broer overlegd maar hij heeft de eerstkomende weken geen dagen meer vrij om mijn keuken te komen monteren. Dat betekent dat alle pakken en dozen in mijn huis neergezet worden en dat ik voorlopig tussen al die stapels moet leven. Dat vind ik een onaangenaam vooruitzicht. Maar wat ik ook vervelend vind is dat er kennelijk nauwelijks aandacht besteed is aan die brief. daar staat geen volledige informatie in. Ik snap heus wel dat er leveringsproblemen kunnen ontstaan, maar dat Ikea niet eens aandacht besteed aan de informatiebrief, vind ik erg klantonvriendelijk.
Gewenste Oplossing:
ik denk niet dat Ikea dit op kan lossen, eerdere levering kan niet meer en montage door ikea is te duur voor mij. Wat voor alternatieven zijn er?

