Klacht: Lege schappen

Marjawd op 26 augustus 2020 over Albert Heijn in de categorie Supermarkten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Supermarkten
Status Open
Datum 26 augustus 2020

Een klant van Albert Heijn in Moerwijk, Breda, ervaart een tekort aan producten tijdens zijn bezoek. Op het moment van winkelen waren alle groente en fruit uit de bonus op, evenals andere artikelen zoals andijvie en spinazie, en ook diverse schappen en zuivel waren leeg. De klant, die al zeven jaar regelmatig komt, vindt de situatie ongekend armoedig.

Mijn Klacht:

gisteren om 12.00 uur bij ah moerwijk in breda boodschappen gedaan. Alle groente en fruit uit de bonus waren op. Ook producten als andijvie, basisrente en spinazie niet aanwezig. Ook in de winkel in diverse schappen en zuivel geen producten. Kom hier al 7 jaar maar zo armoedig en leeg heb ik het nog nooit gezien.

Gewenste Oplossing:

als de schappen weer normaal gevuld zijn. Kan niet zo zijn dat er zoveel niet is als de bevoorrading in de middag is. Er moet toch zo ingekocht worden dat er ook in de morgen alle producten er zijn

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Albert Heijn

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Albert Heijn nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Marjawd
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij producten met gebreken kunt u aanspraak maken op reparatie, vervanging of geld terug. De NVWA houdt toezicht op voedselveiligheid.

Bron: ConsuWijzer