Bij Leen Bakker zijn in totaal 1.489 klachten ingediend op Klacht.nl, waarvan 13 opgelost (0%). In de afgelopen 12 maanden kwamen er 15 klachten bij. De gemiddelde beoordeling is 1.4/10 (afgelopen 12 maanden, 9 stemmen), over alle jaren 1.6/10 (608 stemmen). Dien een klacht in over Leen Bakker. Bekijk ook het volledige bedrijvenoverzicht op Klacht.nl.
Leen Bakker Nederland B.V.neemt klachten hier niet langer in behandeling. Leen Bakker reageert alleen op klachten die worden ingediend bij onze Klantenservice.... Lees meer >
Leen Bakker Nederland B.V.neemt klachten hier niet langer in behandeling. Leen Bakker reageert alleen op klachten die worden ingediend bij onze Klantenservice. Elke uiting van onvrede met betrekking tot onze artikelen en/of dienstverlening kunnen onze klanten uiten bij onze Klantenservice http://www.leenbakker.nl/content/klantenserviceindex.
Bij Leen Bakker kunt u terecht voor meubels en accessoires. Deze interieurwinkel heeft 180 filialen in Nederland en België. Heeft u net gordijnen, een nieuw bed, kast, stoelen of tuinmeubelen gekocht en bent u niet helemaal tevreden? Helaas kan er ook bij Leen Bakker wel eens iets mis gaan. Bent u niet tevreden over de service of bent u onvriendelijk geholpen door een medewerker? Kunt u niet inloggen in de webshop of werkt uw account niet meer? Mist uw tafel een poot en heeft u geen garantie? Wat uw klacht ook is, meld uw klacht op Klacht.nl zodat Leen Bakker kan reageren op uw klacht en eventueel een oplossing kan bieden.
Hoe kan ik een klacht over Leen Bakker melden?
Heeft u een geschil of een slechte ervaring met Leen Bakker? Gebruik ons handige klachtenformulier om de kans op een oplossing te vergroten.
Het delen van uw ervaring draagt daarnaast bij aan verbeteringen bij Leen Bakker, én is essentieel om medeconsumenten te informeren.
Dus wat uw klacht ook is, plaats uw review op Klacht.nl zodat de klantenservice van Leen Bakker contact op kan nemen en eventueel een oplossing kan bieden.
Statistieken van Leen Bakker in de categorie
Woonwarenhuizen
15klachten in de afgelopen 12 maanden
1.4/10 afgelopen 12 maanden, 9 stemmen9
Klantenservice & contact van Leen Bakker
Het telefoonnummer van Leen Bakker is 088 - 78 60 200. Leen Bakker bellen kan ma-vr overdag (zomerperiode 20 juli t/m 16 aug afwijkend: di-do 13:00-16:30).
U kunt een klacht over Leen Bakker indienen via Klacht.nl. Ga naar de klachtenpagina, beschrijf uw probleem en uw klacht wordt direct zichtbaar voor Leen Bakker. U kunt Leen Bakker ook telefonisch bereiken via 088-78 60 200. Bezoek ook de website van Leen Bakker op www.leenbakker.nl.
Hoeveel klachten zijn er over Leen Bakker?
Op Klacht.nl zijn in totaal 1.489 klachten over Leen Bakker ingediend, waarvan 15 in de afgelopen 12 maanden. De meest voorkomende klachten gaan over Woonwarenhuizen.
Lost Leen Bakker klachten op?
Van de klachten over Leen Bakker wordt 0% opgelost. Er is ruimte voor verbetering. In totaal zijn 13 van de 1.489 klachten opgelost.
Wat zijn de meeste klachten over Leen Bakker?
De meest voorkomende klachten over Leen Bakker gaan over Woonwarenhuizen. In de afgelopen 12 maanden zijn 15 klachten ingediend.
Wat is het telefoonnummer van de klantenservice van Leen Bakker?
Het telefoonnummer van de klantenservice van Leen Bakker is 088 - 78 60 200, bereikbaar op ma-vr overdag (zomerperiode 20 juli t/m 16 aug afwijkend: di-do 13:00-16:30). U kunt ook een klacht over Leen Bakker indienen via Klacht.nl.
Wat is de beoordeling van Leen Bakker?
Leen Bakker heeft op Klacht.nl over alle jaren een gemiddelde beoordeling van 1,6 op 10, gebaseerd op 608 beoordelingen.
Is Leen Bakker betrouwbaar?
Op Klacht.nl heeft Leen Bakker een gemiddelde beoordeling van 1,6 op 10 uit 608 beoordelingen en een oplospercentage van 0% over 1.489 klachten. Of Leen Bakker betrouwbaar is, beoordeelt u zelf aan de hand van de ervaringen van andere klanten: alle klachten en reacties staan openbaar op de bedrijfspagina.
Wat zijn mijn rechten bij een klacht over Leen Bakker?
Als consument heeft u recht op een deugdelijk product of dienst. Reageert Leen Bakker niet op uw klacht? Stuur een schriftelijke ingebrekestelling met een termijn van 14 dagen. U kunt ook een klacht indienen via Klacht.nl — openbare klachten krijgen vaak sneller een reactie.
We hebben begin juni een bank besteld. De eerste keer hebben jullie een fout gemaakt met het bestellen. De medewerker in filiaal Hoorn was vergeten te vragen in wat soort woning de bank bezorgd moet worden. De bank (Bram) zou... Lees meer
Vorige week hebben wij voor €1500,- meubels gekocht bij het Leen Bakker filiaal te Wijchen. We hebben gekozen voor de serie Tom. Tijdens het gesprek met de verkoper bleek dat, ondanks dat we de gehele serie kochten, geen korting mogelijk... Lees meer
Bij de kassa bleek de afgeprijsde tuinstoel nog voor de oorspronkelijke prijs in de computer te staan. Ook nadat ik de mededeling van afprijzing toonde, beweerde de kassajuffrouw dat het niet mogelijk was. Ik vroeg haar er een collega bij... Lees meer
In Oktober 2012 ben ik bij Leen Bakker geweest om een vinylvloer uit te zoeken. Ik had mijn keuze snel gemaakt en iets gevonden helemaal naar mijn zin. De vloer die normaal 33,96 de strekkende meter kost was op dat... Lees meer
On the 4th of June I was supposed to get a closet delivered at home between 11:46 and 14:46 (order number 9200161025). For this delivery service we paid 30€ extra. The delivery was never done because it arrived late (more... Lees meer
Gordijnen gekocht en van te voren gehele bedrag betaald op 19 april 2013. 15-05 eindelijk klaar en opgehaald, opgehangen, echter atelier heeft de gordijnen ca. 5 cm tekort en zonder dubbele zoom (staat wel in de papieren en op het... Lees meer
Ik heb voor onze slaapkamer bij deze firma zogenaamde verduisteringsgordijnen gekocht die volgens de verkoopster 90% van het zonlicht zouden tegen houden. (ze had ze immers zelf ook !)Niets bleek minder waar,deze laten bijna net zo veel licht door als... Lees meer
Ik heb een bed gekocht en nu in elkaar aan het zetten. Er mist precies 1 schroefje waardoor ik hem nu niet verder in elkaar kan zetten.. slecht! Lees meer
Zaterdag bij de Leenbakker in Venlo een complete tuinset, kussens, parasol en bbq gekocht. Gisteren alles op het dakterras gezet blijkt dat op het steunpunt een ding is afgebroken.
Dus vanmorgen gebeld, kreeg een meneer aan de telefoon. Deze vertelde mij... Lees meer
Ik heb enkele weken geleden een boxspring besteld. Ik kreeg netjes een sms bericht
Dat mijn bestelling binnen was. Ik heb een aanhanger moeten huren om de boxspring op te halen. Vervolgens kom ik bij de leenbakker Eindhoven ruysdaelbaan aan. Word... Lees meer