Klacht: onterechte factuur

karimaettal op 26 november 2014 over Lecturama in de categorie Magazines

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Lecturama has resolved this complaint
Klacht opgelost op 26 november 2014
Bedrijf Lecturama
Categorie Magazines
Status Opgelost
Datum 26 november 2014

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Ik heb al meerdere mailtjes ontvangen met een openstaande factuur die ik zou hebben bij Lecturama. Ik heb op 6 Augustus j.l gebeld met de klantenservice met het verzoek mij geen pakketjes meer te sturen en de rekening te bevriezen tot ik juridisch heb uitgezocht of het wel legaal is waar de Lecturama mee bezig is. Vervolgens krijg ik mailtjes met bedragen wat inmiddels is opgelopen tot 150 euro.Ik heb in totaal 1 welkomstpakketje ontvangen en een aflevering van het tweede pakket. Indien jullie niet per direct stoppen met mailtjes te sturen met facturen voor pakketjes die ik nooit heb ontvangen zal ik juridische stappen ondernemen.

Gewenste Oplossing:

Ik ga niet betalen voor pakketen die ik nooit heb ontvangen. Ik ben tevreden indien Lecturama het '' openstaande bedrag'' intrekt en mij geen aanmaningen meer verstuurd.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Lecturama over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Lecturama in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Lecturama een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip from our consumer expert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Source: ConsuWijzer / ACM