Klacht: Niets geleverd en geen reactie

[email protected] op 10 februari 2013 over Laderwebshop.nl in de categorie Internetshops - Elektronica

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
βœ… Klacht opgelost op 23 februari 2013
Reactie van het bedrijf:

Lader verzonden, zie andere klacht voor meer info.

Status Opgelost
Datum 10 februari 2013

Een klant heeft op 4 februari een iPhone-lader besteld en direct betaald, maar heeft tot 9 februari geen levering ontvangen. Ondanks herhaalde pogingen om contact op te nemen en de bestelling te annuleren, blijft het bedrijf onbereikbaar, wat leidt tot frustratie en het labelen van de webshop als oplichters.

Mijn Klacht:

Ik had maandag 4 februari een lader voor een iphone besteld, meteen betaald met ideal.
Er stond nu besteld morgen in huis, nu 9 februari nog geen lader, er wordt niet gereageerd en ook op mijn mail om de bestelling te annuleren wordt niet gereageerd.
In 1 woord oplichters, ik zal in ieder geval nooit meer zaken doen met laderwebshop, en adviseer lezers om dit ook niet te doen, of je moet je geld kwijt willen..

Gewenste Oplossing:

Geld retour

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Laderwebshop.nl in behandeling genomen

Bericht van Laderwebshop.nl

13 jaren geleden - Bestelnummer

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Laderwebshop.nl een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Laderwebshop.nl

Heeft op 23 februari 2013 om 01:26 geantwoord

Geboden Oplossing:

Lader verzonden, zie andere klacht voor meer info.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Elektronische producten moeten voldoen aan de redelijke levensverwachting. Een duur product dat na een jaar kapotgaat? U heeft recht op reparatie of vervanging, ook buiten de fabrieksgarantie.

Bron: Wettelijke garantie (conformiteitseis)