Klacht: Niet ontvangen producten

ruud1989 op 22 maart 2012 over Laderwebshop.nl in de categorie Internetshops - Elektronica

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
✅ Klacht opgelost op 26 maart 2012
Status Opgelost
Datum 22 maart 2012

Een klant heeft op 4 maart twee iPhone laders besteld en betaald bij Laderwebshop.nl, maar heeft tot nu toe geen producten ontvangen. Ondanks dat de status van de bestelling aangeeft dat de betaling is ontvangen, blijft de klant zonder communicatie van het bedrijf, zowel telefonisch als via e-mail.

Mijn Klacht:

Ik heb op 04/03 besteld en betaald 2 Iphone laders via Laderwebshop.nl De bestelling staat al status betaling ontvangen. Ik heb tot op heden niks gehoord en ontvangen en op telefoontjes en emailtjes wordt niet gereageerd.

Gewenste Oplossing:

opsturen of geld terug.

Bericht van Robin van Klacht.nl

14 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Laderwebshop.nl in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

14 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Laderwebshop.nl een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Reactie van de melder van de klacht

14 jaren geleden - tot op heden geen reactie geen lader en geen geld terug, dus niet tevreden.

Reactie van de melder van de klacht

14 jaren geleden - DEZE KLACHT IS HELEMAAL NIET OPGELOST!!!!!!

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Elektronische producten moeten voldoen aan de redelijke levensverwachting. Een duur product dat na een jaar kapotgaat? U heeft recht op reparatie of vervanging, ook buiten de fabrieksgarantie.

Bron: Wettelijke garantie (conformiteitseis)