Klacht: Klacht : oplader iPhone 4

Moi.sandy op 30 maart 2012 over Laderwebshop.nl in de categorie Internetshops - Elektronica

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 31 maart 2012
Status Opgelost
Datum 30 maart 2012

Een klant heeft op 2 maart 2012 een oplader voor de iPhone 4 besteld bij Laderwebshop.nl, maar ontving deze pas op 28 maart 2012, na meerdere pogingen om contact op te nemen over de vertraging. De klant kreeg aanvankelijk geen antwoord op verzoeken om een terugbetaling, maar uiteindelijk werd de oplader geleverd, hoewel deze beschadigd was. De klacht is inmiddels opgelost.

Mijn Klacht:

Op 02-03-2012 vrijdag nacht heb ik een IPhone 4 oplader besteld en betaald via ideal. Ik heb netjes een bevestiging gehad dat alles goed is aangekomen. Omdat het weekend was verwachte ik de oplader maandag of dinsdag te ontvangen(op de site staat levering binnen 24 uur). Dit gebeurde niet. Op 08-03-2012 heb ik gebeld naar laderwebshop maar er werdt niet opgenomen en toen heb ik een mailtje gestuurd. Op dezelfde dag kreeg ik om 23:41 een mailtje terug dat me bestelling on hold stond en nu alsnog verstuurd zou worden. Op 16-03-2012 stuurde ik een mailtje dat ik het wachten zat was en me geld terug wilde hier werdt niet op geantwoord. Op 27-03-2012 kreeg ik een mailtje waarin stond dat me bestelling nu op complete stond. De dag erna kreeg ik de oplader thuis in een envelop en de lader was gewoon verpakt in plastic. Na alles uitgepakt te hebben zag ik dat ik niet de lader heb gekregen die ik had besteld. Ik heb ze vandaag gemaild dat ik per direct me geld terug moet krijgen of ik klaag ze aan. De manier waarop ze met klanten omgaan is toch niet meer normaal!! Ik zie dat ik niet de enige ben met klachten over de laderwebshop. Misschien moeten we allemaal samen komen en de laderwebshop aanklagen of melden bij tros radar! Want het is duidelijk dat we niet serieus genomen worden.

Gewenste Oplossing:

Ik wil me geld terug!
De verkeerde lader moet opgehaald worden.

Bericht van Robin van Klacht.nl

14 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Laderwebshop.nl in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

14 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Laderwebshop.nl een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Elektronische producten moeten voldoen aan de redelijke levensverwachting. Een duur product dat na een jaar kapotgaat? U heeft recht op reparatie of vervanging, ook buiten de fabrieksgarantie.

Bron: Wettelijke garantie (conformiteitseis)