Klacht: Bestelling nog steeds niet ontvangen….

EstherF op 29 maart 2012 over Laderwebshop.nl in de categorie Internetshops - Elektronica

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
πŸ”„ In behandeling
Status In behandeling
Datum 29 maart 2012

Een klant heeft op 14 maart een bestelling geplaatst bij Laderwebshop.nl en direct betaald, met een verwachte levertijd van maximaal 5 dagen. Ruim twee weken later is de bestelling nog steeds niet ontvangen en de klant heeft geen reactie gekregen op meerdere e-mails. Daarnaast is de wijziging van het telefoonnummer van een lokaal tarief naar een duur 0900-nummer als negatief ervaren, wat de indruk wekt dat de webshop geen telefonisch contact met klanten wil.

Mijn Klacht:

Op 14 maart een bestelling gedaan en deze direct betaald. Levertijd zou maximaal 5 dagen zijn. Nu ruim 2 weken later nog steeds niks ontvangen. Inmiddels diverse emails gestuurd met de vraag wanneer ik de bestelling kan verwachten maar hierop krijg ik geen reactie. Dit laatste vind ik heel storend. Ik weet nu niet waar ik aan toe ben. Wat opvalt is dat de webshop zijn telefoonnummer heeft veranderd van een 015 nummer (lokaaltarief) naar een 0900 nummer dat 80 ct pm kost! Belachelijk duur! Hiermee geef je als webshop aan geen telefonisch contact te willen met klanten. Ik vind dit geen goed teken.

Gewenste Oplossing:

Laat mij weten wanneer ik de bestelling kan verwachten. Beantwoord emails en houd je klanten op de hoogte!

Bericht van Robin van Klacht.nl

14 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Laderwebshop.nl in behandeling genomen

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Elektronische producten moeten voldoen aan de redelijke levensverwachting. Een duur product dat na een jaar kapotgaat? U heeft recht op reparatie of vervanging, ook buiten de fabrieksgarantie.

Bron: Wettelijke garantie (conformiteitseis)