Klacht: Bestelling niet geleverd

Gerben Schuurhuis op 24 mei 2014 over Laderwebshop.nl in de categorie Internetshops - Elektronica

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
ā³ Wacht op reactie
Status Open
Datum 24 mei 2014

Een klant van Laderwebshop.nl heeft een maand gewacht op een besteld product, maar dit is nog steeds niet geleverd. Pogingen om contact op te nemen via de website en e-mail blijven onbeantwoord, en de klant is terughoudend om telefonisch contact op te nemen vanwege hoge belkosten.

Mijn Klacht:

Ik wacht al een maand op een besteld product. Op vragen via hun website of via email wordt niet gereageerd. Telefonisch ga ik het niet eens proberen voor 80ct per minuut!

Gewenste Oplossing:

Graag zou ik ofwel mijn bestelling alsnog geleverd zien, ofwel mijn geld retour.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Laderwebshop.nl

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Laderwebshop.nl nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Elektronische producten moeten voldoen aan de redelijke levensverwachting. Een duur product dat na een jaar kapotgaat? U heeft recht op reparatie of vervanging, ook buiten de fabrieksgarantie.

Bron: Wettelijke garantie (conformiteitseis)