Klacht: 2 kabels plus batterij besteld nooit aangekomen

stephanseignette op 02 april 2014 over Laderwebshop.nl in de categorie Internetshops - Elektronica

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Status Open
Datum 2 april 2014

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Ik hoop via Klacht.nl in contact te komen met laderwebshop. Heb op 10 februari, twee opladers besteld maar geen gehoor gekregen. In de algemene voorwaarden staat beschreven op de website van laderwebshop dat binnen 30 werkdagen het tenminste geleverd moet zijn of de klant heeft recht op zijn geld terug, opdat laatste wil ook verhaal halen. Mijn volgende stap is indien ik niet via klacht.nl in contact kom met laderwebshop is om mijn rechtsbijstandverzekering te gebruiken.

Gewenste Oplossing:

Wanneer ik mijn geld terug heb en eigenlijk dat deze site uit de lucht gaat met al de problemen die ze veroorzaken.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Laderwebshop.nl

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Laderwebshop.nl nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Elektronische producten moeten voldoen aan de redelijke levensverwachting. Een duur product dat na een jaar kapotgaat? U heeft recht op reparatie of vervanging, ook buiten de fabrieksgarantie.

Bron: Wettelijke garantie (conformiteitseis)