Klacht: Onterecht oproep rechtbank

HSJ op 22 mei 2013 over Laboratoires Rochelle B.V. in de categorie Beauty & Wellness

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Beauty & Wellness
Status Open
Datum 22 mei 2013

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Ook ik heb eigenlijk de zelfde klacht over La Rochelle ik wordt ook gesommeerd voor iets wat ik niet ontvangen heb en waar ik voor gebeld heb en niet ontvangen heb. Laten we met elkaar de mails die we hierover hebben naar de rechtbank van Amsterdam sturen misschien kunnen zij hier iets mee!

Gewenste Oplossing:

dat het stopt met de onzin mail die ik elke keer krijg!

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Laboratoires Rochelle B.V.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Laboratoires Rochelle B.V. nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM