Klacht: Deel 2: Klacht Laboratoires Rochelle B.V.: malafide praktijken Labrochelle BLIJVEN MAAR DOORGAAN

Alia op 05 mei 2013 over Laboratoires Rochelle B.V. in de categorie Beauty & Wellness

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Beauty & Wellness
Status Open
Datum 5 mei 2013

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Beste medegedupeerden,
vervolg op mijn vorige (de 3de alweer) klacht wil ik u allen verzoeken om naar de Radar uitzending te kijken van 1 april. http://www.trosradar.nl/uitzending/archief/detail/aflevering/01-04-2013/laboratoires-rochelle/?p=1
LAAT U NIET INTIMIDEREN. Zoals eerder geschreven het is idd een malafide bedrijf, dat argeloze mensen angst inboezemt om u geld af te troggelen. De heer Pim de Vos, een echte advocaat, geeft goede informatie en tips hoe je je kunt verweren. DUS GA NIET BETALEN. Hou u sterk. Laten ze maar een rechtzaak van maken. Dat durven ze echt niet want ze overtreden verschillende wetten. Het is triest dat mensen toch betalen, omdat ze worden geintimideerd.
Alia Chandoe

Gewenste Oplossing:

xx
en weer stellen de sterren hier niets voor.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Laboratoires Rochelle B.V. nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Alia
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM