Klacht: Laatste bus reed door

Nina Verhaegh op 06 september 2022 over Arriva in de categorie Openbaar Vervoer

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 14 juli 2023
Reactie van het bedrijf:

Hoi Nina, Dank je wel voor je reactie. Je kunt via arriva.nl/contact een geld terug verzoek indienen. Hierbij laten wij je weten dat Arriva niet inhoudelijk reageert op klachten via deze website. Mocht je een klacht hebben neem dan contact...

Bedrijf Arriva
Categorie Openbaar Vervoer
Status Opgelost
Datum 6 september 2022

Een reiziger op station Horst-Sevenum ervaarde problemen met de laatste bus, die na slechts één minuut wachten vertrok voordat hij kon instappen. Ondanks zijn poging om de bus bij de tweede bushalte te bereiken, reed de bus door, waardoor hij genoodzaakt was om een taxi te nemen voor €10,00. De klacht is inmiddels opgelost.

Mijn Klacht:

Ik kwam aan op station Horst-Sevenum en moest met de laatste bus terug naar huis. De bus wachtte eerst netjes, maar reed net voordat ik bij de bus was weg na maar 1 minuutje gewacht te hebben voordat er mensen überhaupt konden instappen. Dus ik ben gerend naar de 2e bushalte van het station waar de bus daarna naartoe kwam. Ik heb gezwaaid naar de bus en de bus reed gewoon door. Nu heb ik een taxi moeten pakken wat €10,00 kostte, omdat de bus doorreed.

Gewenste Oplossing:

Eventueel mijn taxi vergoed

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Arriva in behandeling genomen

Bericht van [email protected]

3 jaren geleden - Hoi Nina, Wat jammer dat je dit hebt ervaren. Kun je aangeven met welke lijn en hoe laat je met de bus wilde reizen en waar naar toe? Met vriendelijke groet, Anita Medewerker Arriva klantenservice

Reactie van de melder van de klacht Nina Verhaegh

3 jaren geleden - Hoi, Ik wilde maandag 5 september om 23:20 de bus vanuit station Zuidzijde (vervolgens poging bij Stationsstraat) pakken naar halte Loevestraat (lijn 87).

Bericht van Robin van Klacht.nl

2 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Arriva een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Arriva

Heeft op 14 juli 2023 om 15:12 geantwoord

Geboden Oplossing:

Hoi Nina,

Dank je wel voor je reactie. Je kunt via arriva.nl/contact een geld terug verzoek indienen.

Hierbij laten wij je weten dat Arriva niet inhoudelijk reageert op klachten via deze website. Mocht je een klacht hebben neem dan contact op met onze klantenservice. Je bereikt ons gemakkelijk via WhatsApp. Kijk voor alle andere contactmogelijkheden op arriva.nl/contact

Met vriendelijke groet,

Klantenservice Arriva

Alle klachten die gemeld zijn door Nina Verhaegh
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij treinvertragingen van 30+ minuten heeft u recht op compensatie. Vervoerders zijn verplicht reizigers te informeren over hun rechten.

Bron: Europese passagiersrechten