Klacht: Laatste bus niet op station

Michael Aken, van op 13 juli 2019 over Arriva in de categorie Openbaar Vervoer

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 7 december 2019
Reactie van het bedrijf:

Beste [email protected], Wat balen dat de bus niet kwam en je een taxi moest nemen. Wij begrijpen uit jouw reactie dat lijn 320 niet bij de halte is geweest. Dit is vervelend en wij bieden je hiervoor onze excuses aan....

Bedrijf Arriva
Categorie Openbaar Vervoer
Status Opgelost
Datum 13 juli 2019

Een reiziger heeft geklaagd dat de bus (320) van 0:07 in de nacht van 12 op 13 juli niet arriveerde, wat al eerder was voorgekomen. Hierdoor moest hij alternatieve vervoersmiddelen gebruiken, wat leidde tot hoge kosten voor taxi's naar zijn bestemming in Someren. Dit is de tweede keer dat hij met dit probleem te maken heeft gehad.

Mijn Klacht:

In de nacht van vrijdag 12 juli op zaterdag 13 juli is de bus (320) van 0:07 niet op komen dagen. Dit is – 7-8 weken geleden ook al gebeurt waardoor ik toch naar huis moest, dat in Someren is. De taxi’s die aan station Eindhoven stonden boden mij een rit aan voor €70 naar de Kerkstraat in Someren, dat vond ik erg veel. Hierdoor had ik geen keuze dan de trein naar Helmond te nemen en daar een taxi te regelen a €40. Nu dit vandaag voor de 2de keer is voorgekomen heb ik wederom kosten moeten maken om in Someren te komen.

Gewenste Oplossing:

Als de bus op station had gestaan. Vergoeding van onkosten door het wegblijven van lijn 320

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Arriva

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Arriva nog niet in behandeling is genomen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Arriva in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Arriva een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Arriva

Heeft op 07 december 2019 om 14:42 geantwoord

Geboden Oplossing:

Beste [email protected],

Wat balen dat de bus niet kwam en je een taxi moest nemen.

Wij begrijpen uit jouw reactie dat lijn 320 niet bij de halte is geweest. Dit is vervelend en wij bieden je hiervoor onze excuses aan.

Het niet of niet tijdig rijden volgens de dienstregeling kan meerdere redenen hebben: een defect aan de bus, een omleiding of stremming, weersomstandigheden of een fout van de chauffeur en zelfs volledige rituitval door te veel vertraging.

Jouw reactie hebben wij doorgestuurd naar de vestiging waar deze verder word uitgezocht. Wij bedanken je voor jouw reactie. Dit stelt ons in staat onze kwaliteit te bewaken en te verbeteren.

We kunnen vergoedingen niet behandelen of beoordelen via Klacht.nl. Je kunt een verzoek indienen via ons online formulier op Arriva.nl.

Wij kunnen helaas geen link naar het formulier sturen via Klacht.nl. Daarom leg ik je uit hoe je bij het contactformulier komt. Je gaat hiervoor naar de knop Service Contact in het menu bovenin. Daarna klik je op Contact met Arriva. Op de pagina die je nu krijgt, klik je op Contactformulier. Staat Contactformulier er niet? Kies dan eerst voor Overige contactmogelijkheden.

Met vriendelijke groet,
^Wouter
Medewerker Klantenservice Arriva

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij treinvertragingen van 30+ minuten heeft u recht op compensatie. Vervoerders zijn verplicht reizigers te informeren over hun rechten.

Bron: Europese passagiersrechten