Klacht: Ik kan mijn aanbieding voor de Braun gezichts borstel en epilator nergens innen.

@Teleurgestelde klant 1509 op 24 oktober 2017 over Kruidvat in de categorie Drogisterijen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
ā³ Wacht op reactie
Bedrijf Kruidvat
Categorie Drogisterijen
Status Open
Datum 24 oktober 2017

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Ik heb een aanbieding gekregen voor de Braungezichtborstel en epilator voor 15 euro maar kan dit bergen innen. Ik ben bijna alle filialen afgegaan en ondertussen meer geld kwijt aan reizen dan de aanbieding waard is.

Gewenste Oplossing:

Ik ben tevreden als ik mijn aanbieding alsnog kan innen zodat ik gevoelsmatig niet voor niets zoveel geld aan reizen heb uitgegeven en daar voor in de plaats het product heb maar uiteindelijk toch de volle pond betaald heb.

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Kruidvat

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Kruidvat nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM