Mijn Klacht:
Voor het vastzetten van een gaas van 10 x 20 cm over de operatiewond gebruikte ik Kruidvat hechtpleister voor de gevoelige huid , 2,5 cm breed op een oranje spoeltje.
Drie stroken met een hechtlengte op de huid van ca 8 cm. Na twee dagen, bij de verversing van het gaas, bleek
a) de pleister moeilijk te verwijderen: er moest vlak naast de operatiewond behoorlijk worden getrokken, wat bij een andere toepassing wel een plus kan zijn.
b) er treedt toch jeuk op, wat bij een gevoelige huid juist niet de bedoeling kan zijn.
c) bij het verwijderen blijven veel kleefstofdeeltjes op de huid achter ipv met de pleister mee te gaan.
d) er is op de verpakking niet aangegeven hoe die resten veilg zijn te verwijderen: zeep werkt niet en ook het oplosmiddel voor leukoplast werkt niet.
Gewenste Oplossing:
Ik verneem graag uw reactie en pleit voor
- het opnemen op de blisterverpakking dat deze hechtpleister nou niet bepaald geschikt is voor een gevoelige huid.
-het aangeven met welk middel de kleefstofresten op de huid veilig zijn te verwijderen.
Suggestie: vind een aantal medewerkers die bereid zijn met deze hechtpleister voor 48 uur op hun buik links en rechts twee stroken van ca 8 cm lang aan te brengen en na die tijd verslag te doen van hun bevindingen.

