Klacht: Gilette actie jbl speaker niet ontvangen

Bendiane op 23 augustus 2018 over Kruidvat in de categorie Drogisterijen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Kruidvat
Categorie Drogisterijen
Status Open
Datum 23 augustus 2018

Een klant heeft deelgenomen aan de actie van Gilette voor een gratis JBL speaker, maar heeft tot nu toe niets ontvangen of gehoord over de status van de actie. De klant uit zijn onvrede over het gebrek aan communicatie en het niet ontvangen van de beloofde speaker.

Mijn Klacht:

Ik heb mee gedaan met de actie van Gilette gratis jbl speaker ik heb tot op heden nog steeds niets ontvangen of iets van gehoord

Gewenste Oplossing:

Zodra ik de speaker ontvangen heb waar ik recht op heb door mijn aankoop van een voordeelpakken Gilette van 30 euro

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Kruidvat

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Kruidvat nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM