Klacht: Gebruikte make-up

user-1366294 op 29 december 2017 over Kruidvat in de categorie Drogisterijen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Kruidvat
Categorie Drogisterijen
Status Open
Datum 29 december 2017

Een klant heeft een gebruikt contour pallet van MUA aangeschaft bij Kruidvat, wat als zeer vervelend wordt ervaren. De klant had het product nodig voor een feest en vindt het teleurstellend dat het 10 euro heeft gekost voor een item dat niet nieuw was.

Mijn Klacht:

Beste Kuidvat lezer,
Vandaag heb ik een nieuw contour pallet van MUA gekocht en zie dat ie gebruikt is. Heel vervelend, want ik koop het vaker en heb morgen een feest en lukt me niet meer een nieuwe te halen. Dit heeft me zeker 10 euro gekost en zonde van het geld!

Gewenste Oplossing:

Normaal gebeurt me dit niet en haal ik als gewoonlijk bijna altijd bij kruidvat me verzorgings spullen.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Kruidvat

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Kruidvat nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM