Klacht: Folder met waardebonnen betr aanbiedingen d.d. 7.3.2018 van 17-20 uur

gyh47VA2 op 08 maart 2018 over Kruidvat in de categorie Drogisterijen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Kruidvat
Categorie Drogisterijen
Status Open
Datum 8 maart 2018

Een klant van Kruidvat heeft een klacht ingediend over een aanbieding in de folder van 7 maart 2018. De klant constateert dat de prijs op de verpakking niet overeenkomt met de geadverteerde korting, wat leidt tot de beschuldiging dat het bedrijf misleidende informatie heeft verstrekt. De klant wijst erop dat de werkelijke korting slechts 28% bedraagt in plaats van de geclaimde korting.

Mijn Klacht:

Aanbieding in folder:
10 Mesjes Fusion Manual Gilette aanbieding van € 50,00 voor € 25,00 met de bon. Echter op de verpakking is vermeld: prijs van € 54,99 voor € 34,99.
Geachte fa. U heeft de zaak geflest. Dit klopt niet!!!!. Korting is 28%.

Gewenste Oplossing:

Niet over deze actie waarbij de klant op het verkeerde been wordt gezet.
Zie: terminal 4KQ601 transactie 02444661

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Kruidvat

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Kruidvat nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM