Klacht: De getinte dagcrème medium is veel lichter.

Kruidvat@123 op 30 augustus 2018 over Kruidvat in de categorie Drogisterijen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Kruidvat
Categorie Drogisterijen
Status Open
Datum 30 augustus 2018

Een klant van Kruidvat heeft geklaagd over de nieuwe BB crème, die de oude getinte dagcrème medium vervangt. Volgens de klant is de kleur veel lichter, smeert de crème niet goed, en irriteert het de huid, waardoor er een verzoek is om de oude variant weer in het assortiment op te nemen.

Mijn Klacht:

De oude getinte dagcrème medium van kruidvat is uit het assortiment . De nieuwe BB creme heeft een heel andere kleur. En smeert ook niet mooi en het maakt flets. Het lijkt wel op foundation, en irriteerde ook op de huid. Haal deze weg en de oude weer in de winkel. Heel veel mensen weer blij!!!

Gewenste Oplossing:

De oude dagcrème medium van het Kruidvat weer in de winkel!!!!

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Kruidvat

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Kruidvat nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM