Klacht: Activatiecode werkt niet

Ria Erkelens op 15 januari 2017 over Kruidvat in de categorie Drogisterijen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Kruidvat
Categorie Drogisterijen
Status Open
Datum 15 januari 2017

Een klant van Kruidvat ondervindt problemen bij het activeren van een code, waarbij aangegeven wordt dat de code al gebruikt is of foutief is. Ondanks pogingen om verschillende interpretaties van het laatste teken te gebruiken, blijft de activatie mislukken.

Mijn Klacht:

Bij het activeren van mijn code (TA6QRG505) krijg ik de boodschap dat deze code al is gebruikt/fout is.Ik heb het geprobeerd door voor de laatste 0 zowel een nul als een o als letter te gebruiken. Beide werken niet.

Gewenste Oplossing:

Als ik 5 keer het tijdschrift Zin Ontvang.

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Kruidvat

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Kruidvat nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM