Klacht: Actiecode werkt niet.

Luckytygra op 23 augustus 2018 over Kruidvat in de categorie Drogisterijen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Kruidvat
Categorie Drogisterijen
Status Open
Datum 23 augustus 2018

Een klant van Kruidvat ervaart problemen met een actiecode die niet werkt op zowel de computer als de tablet. Hierdoor kan de klant de prijzen niet bekijken en stelt dat eerdere klachten hierover terecht zijn. De klant roept Kruidvat op om dit probleem op te lossen.

Mijn Klacht:

Op de computer en op de tablet vul ik alles in, maar het systeem pakt het niet op en kan je dus ook niet kijken wat voor prijs je hebt.
Alla klachten hierover zijn dus terecht.

Ik zou zeggen Kruidvat doe er wat aan.

Gewenste Oplossing:

Als de klacht opgelost is en je daadwerkelijk ziet wat voor een prijs je hebt.

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Kruidvat

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Kruidvat nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM