Klacht: Compressor niet geleverd

gilbertlux op 13 augustus 2018 over Krooz in de categorie Internetshops - Gereedschap

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Krooz
Status Open
Datum 13 augustus 2018

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Wij hebben op 9 juli 2018 een airpress compressor besteld bij Krooz.nl en het toestel dezelfde dag betaald. Ik heb mails gestuurd op 1707 – 1807 en 08082018 met de vraag wanneer de compressor geleverd wordt. Geen antwoord en geen levering ontvangen van Krooz.

Gewenste Oplossing:

Ofwel wordt het toestel nog deze week geleverd, ofwel wordt het bedrag van € 143,90 deze week nog terug betaald.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Krooz

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Krooz nog niet in behandeling is genomen.

Reactie van de melder van de klacht

7 jaren geleden - Toestel is uiteindelijk vandaag geleverd. Levertermijn Krooz is 7 weken i.p.v. 3 dagen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM