Klacht: besteld betaald en niks gehoord

Struikrover1 op 10 mei 2018 over Krooz in de categorie Internetshops - Gereedschap

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Krooz
Status Open
Datum 10 mei 2018

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Ik had ook iets besteld en betaald maar geen reactie van krooz. Mailtjes gestuurd maar geen gehoor. Heb ik van alles uitgezocht en bij Icepay terecht gekomen die de betalingen verzorgd voor krooz, deze heb ik ingelicht over de gang van zaken. Zij hebben contact met hem gezocht en gekregen, dit aan mij gemeld en heb direct een mailtje gestuurd naar krooz met het onderwerp Icepay. Hier heeft hij wel op gereageerd en een creditnota terug gemaild met daarin de belofte van terug betaling binnen enkele dagen maar dat duurde 5 dagen na nog een dreig mail van mij want hij had weer eens een smoes dat er een fout bij Icepay was.
Als je iets hebt met deze persoon moet je het via Icepay aankaarten want deze gaat alle handelingen die zij moeten verrichten om Handelsonderneming van der pluijm ( krooz) in rekening brengen richting hem.
Veel succes iedereen.

Gewenste Oplossing:

zulke bedrijven moeten sluiten

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Krooz

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Krooz nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM